Álláslehetőség

Álláslehetőség a CCL Design Magyarország Kft-nél – Minőségügyi Mérnök

A CCL Design Magyarország Kft. Minőségügyi Mérnök munkatársat keres tatabányai telephelyére.

Főbb feladatok:

  • ISO9001 és IATF16949 minőségügyi rendszerekkel kapcsolatos feladatok
  • Előzetes minőségtervezési folyamatban való aktív részvétel (APQP) termékbevezetések során
  • FMEA, PPAP, CP… dokumentációk készítése, karbantartása
  • Termék-előállítási folyamatok fejlesztésében való részvétel
  • Minőségügyi oktatások szervezése, megtartása
  • Beszállítói- és vevői reklamációk kezelése, koordinálása
  • Folyamat- és termék audittervek elkészítése és végrehajtása
  • Felkészülés és részvétel auditokon
  • A minőségirányítási mutatószámok követése és fejlesztése
  • Mérések és mérőeszköz felügyelet
  • Üzemi minőségügyi folyamatok felügyelete

Tapasztalat, kompetenciák:

  • Autóipari minőségirányítási rendszerismeret (IATF)
  • Minőségügyi technikák, folyamatok és módszerek ismerete és gyakorlati alkalmazása (PPAP, 8D, FMEA, CP, SPC, APQP)
  • Gyártó cégnél, üzemi környezetben szerezett tapasztalat
  • Kommunikációképes angol nyelvtudás, szóban és írásban
  • Gyakorlatias, műszaki beállítottság
  • Haladó Excel-használat: vállalatirányítási és egyéb forrásokból kinyert adatok önálló feldolgozása, elemzése, összefoglaló riportok készítése
  • Kimagasló problémamegoldó készség
  • Alkalmazkodás gyorsan változó és összetett munkakörnyezethez
  • Rendszerszemlélet, önálló döntéshozatali készség

Előny, de nem feltétel:

  • VW csoport minőségügyi követelményeiben való jártasság
  • VDA szabványismeret
  • VDA 6.5 és 6.3 auditori képesítés
  • Méréstechnikai ismeretek, Optikai mérőgép használat
  • ISO 14001 és környezetvédelmi követelmények ismerete

Amit kínálunk: szakmai kihívás, versenyképes juttatási csomag, kellemes munkakörnyezet, hosszú távú munkalehetőség, biztos munkaadói háttér, rugalmas munkavégzés, családbarát cég.

A jelentkezéseket, önéletrajzzal együtt az alábbi elérhetőségen várjuk:

Bocskay Viktor, [email protected]